Barman na wesele

Proponujemy Państwu przygotowanie i obsługę weselnego drinkbaru. 

"Barman na wesele" to nie tylko świetna atrakcja, ale także zapewnia, że
goście poczują się wyjątkowo tego wieczoru.

Barman dostępny jest praktycznie przez całe wesele, Goście mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie momencie. 

Menu weselne stworzone jest tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 
Na Państwa życzenie zajmiemy się zakupami wszystkich składników, więc nie ma potrzeby poświęcania własnego czasu na przygotowania drinkbaru.
Barman zaskoczy Gości nie tylko takimi standardami jak Sex on the Beach, Tequila Sunrise czy Blue Lagoon, ale także przygotuje wspaniałe Mojito według najlepszych standardów. Zawsze będzie gotowy, aby przygotować Wściekłe Psy czy też Kamikaze. Na salę weselną przyjedziemy z własnym mobilnym barem, który nie tylko jest elegancki i komponuje się doskonale w każdym otoczeniu, ale dzięki dostępowi do wody oraz odpowiedniej konstrukcji zapewnia najwyższą jakość obsługi i przygotowywanych drinków.

Nie można zapomnieć również o odpowiedniej ilości lodu do drinków. Przywieziemy ze sobą nie tylko lód w kostkach, ale także kruszony, tak ważny do przygotowania oryginalnego Mojito. 

W naszym barze nie zabraknie szkła do drinków, słomek, serwetek oraz wszystkich dekoracji do drinków. Obecność barmana gwarantuje nie tylko kolorowe 
i orzeźwiające drinki, ale przede wszystkim miłą i profesjonalną obsługę.